INKSPEC

INKSPEC

What is Lorem Ipsum - 5
Inkspec 30 Yıllık Gelişim

InkSpec, yüksek teknoloji viskozite kontrolleri üreticisidir ve aynı zamanda bir araştırma laboratuvarıdır. Son 30 yılda edinilen uzmanlık, Araştırma ve Geliştirme ekibinin yaratıcılığıyla birleştiğinde InkSpec'in ürünlerini eksiksiz bir bakış açısıyla geliştirmesini sağlar. InkSpec, ürünün işlevselliğini sağlayan kendi elektronik devrelerini, yazılımını, görsel operatör arayüzlerini ve gömülü ürün yazılımını tasarlar. InkSpec, Kanada'daki tek viskozite kontrolü üreticisi olduğundan, bu araştırma ve geliştirme ülkeye özgüdür.
Viskozite sensörlerimiz yıllarca sorunsuz hizmet verecek şekilde üretilmiştir. Viskozite sensörlerimiz mürekkebin tam viskozitesini ve sıcaklığını ölçerek baskı işinin renk gereksinimlerini karşılamak ve sürdürmek için baskı operatörüne değerli bilgiler sağlar.
En son teknolojiye sahip kontrol algoritmamızı kullanan INKSPEC'in dokunmatik ekran denetleyicisi, mürekkebi çok yakın toleranslara kadar ölçer ve kontrol eder, tüm iş boyunca tutarlı renk ve daha az mürekkep kullanımı sağlar.
INKSPEC: TÜM BASKI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BENZERSİZ UZMANLIK VE ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ, RAKİPSİZ FLEKSOGRAFİ UZMANI. EN İYİSİNE GÜVENİN.

Bizimle Temasta Olun

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi ürünlerle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.