C.C. JENSEN A/S (CJC)

1. ENDÜSTRİ

sektor-1

C.C.JENSEN, CJC endüstriyel yağ filtreleme konusunda onlarca yıllık deneyime sahiptir ve dünya genelinde offline yağ filtreleme alanında lider bir firmadır. Otomotiv, gıda, alüminyum ekstrüzyon, plastik enjeksiyon, geri dönüşüm tesisleri, ısıl işlem tesisleri, kağıt, çelik ve lastik fabrikaları gibi birçok endüstri segmentinde 100.000'den fazla CJC® Yağ Filtresi kurulumu yapılmıştır.

Verimliliğinizi artırın ve yağ ömrünü uzatın CJC® Yağ Filtreleri sürekli olarak yağınızı temiz tutar, partikülleri, suyu ve oksidasyon ürünlerini yağdan uzaklaştırarak ekipmanlarınızdaki aşınmayı azaltır. Bu, yağın ömrünü 3-4 katına çıkarabilir ve verimliliğinizi önemli ölçüde artırabilir.

Teknik uzmanlık

C.C.JENSEN Endüstri Grubu'ndaki teknik donanıma sahip mühendislerimiz doğru çözümü seçme konusunda önerilerde bulunur.

Hidrolik bileşenlerinizde, rulmanlarda, dişlilerde vb. yağla ilgili sorunları azaltın. C.C.JENSEN, imalat endüstrisinde 60 yılı aşkın deneyime sahiptir ve endüstriyel tesislerde yağ kaynaklı sorunları etkili bir şekilde azaltmayı amaçlayan CJC® Offline Yağ Filtre sistemlerinin dünya genelinde en büyük tedarikçisidir.

Lütfen sisteminize özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki menüden tercih ettiğiniz segmenti seçin veya bize ulaşın :

2. ENERJİ

sektor-2

Santral verimliliğinizi artırın - türbin triplerini önleyin !

C.C.JENSEN, enerji santrallerinde yağ filtreleme ve arıtma konusunda onlarca yıllık deneyime sahip olup, dünya genelinde yağ filtrasyonu alanında lider bir firmadır. Enerji üretim sektöründe 100.000'den fazla filtre kurulumu yapılmıştır. Enerji santralinizin en yüksek verimi sağlamak ve trip riskini azaltmak için neler gerektiğini biliyoruz.

CJC® Yağ Filtreleri sürekli olarak yağdan partikülleri, suyu, oksidasyonu ve asitleri uzaklaştırarak, birçok farklı enerji santrali sistemlerinde bileşenlerdeki aşınmayı azaltır. Bu, dişli, hidrolik ve trafo yağının ömrünü 3-4 katına çıkartmakla birlikte, verimliliğinizi ve üretiminizi önemli ölçüde artırabilir.

Teknik uzmanlık

C.C.JENSEN Enerji Grubu'ndaki teknik donanıma sahip mühendislerimiz doğru çözümü seçme konusunda önerilerde bulunur.

Rulmanlarınızda, dişlilerinizde, trafolarınızda, kademe değiştiricilerinizde vb. yağ kaynaklı sorunları azaltın. C.C.JENSEN, enerji sektöründe 60 yılı aşkın deneyime sahiptir ve birçok enerji santrali, sürekli olarak yağı temiz tutmak ve yağ kaynaklı sorunları etkili bir şekilde azaltmak amacıyla CJC® Yağ Filtrasyon sistemlerine güvenmektedir.

Lütfen sisteminize özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki menüden tercih ettiğiniz segmenti seçin veya bize ulaşın :

3. ÇİMENTO & MADENCİLİK

sektor-3

Kârlılığınızı artırın – 4 duruştan 3'ünü önleyin !

Motor yağlama yağında 1.500 saat

Hidrolik yağlarda 10.000 saat

Enjektörlerde 18.000 saat

Kırıcılarda yılda bir kez yağ değişimi

4 duruştan 3'ünü önleyebildiğinizi hayal edin. Bunun kârlılığınız üzerinde ne gibi bir etkisi olur?Verimliliğinizi artırın ve yağ ömrünü uzatın !

CJC® Yağ Filtrasyon Sistemleri; yağı, yağ tankını, dişlileri, dizel motorları ve sistemleri çalışırken temizler ve işlem sırasında sistemleri temiz tutar. CJC® Yağ Filtreleri, sürekli olarak yağdan partikülleri, suyu ve oksidasyon ürünlerini uzaklaştırarak, kırıcılar, değirmenler, damper kamyonları, ekskavatörler, delme ekipmanları, konveyör bantları vb. üzerindeki aşınmayı azaltır.
CJC® Yağ Filtreleri kullanıldığında yağın ve ekipmanların ömrü birkaç bin saat daha uzatılabilir.

C.C.JENSEN madencilik sektöründe uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve makinelerdeki yağ kaynaklı sorunları azaltan ve yağın ömrünü uzatan yüksek kaliteli yağ filtreleme sistemleri tedarikçisi olarak dünya çapında tanınmaktadır.

Lütfen sisteminize özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki menüden tercih ettiğiniz segmenti seçin veya bize ulaşın :

4. RÜZGAR ENERJİSİ (WIND)

sektor-4

Rüzgar Türbini kapasite faktörünüzü iyileştirin – dişli kutusundaki yağla ilgili sorunları azaltın !
Çevrimdışı yağ filtrelemede pazar lideri C.C.JENSEN, rüzgar türbininiz için temiz yağ sağlar, dünya çapında 80.000'den fazla CJC® Yağ Filtrasyon Sistemi kuruludur.

Verimliliğinizi artırın ve yağ ömrünü uzatın !
CJC® Offline Yağ Filtrasyon Sistemleri, yağ içerisinde bulunan partikül, nem ve oksidasyon ürünlerini sürekli olarak filtre ederek dişli kutusu, pitch(kanat açısı) hidrolikleri ve yataklarda daha az aşınma sağlar. Bu, yağın ömrünü 3-4 kat uzatabilir ve çalışma süreniz artar.

C.C.JENSEN, bugün inşa edilen tüm yeni rüzgar türbinlerinin %50'sinden fazlası için OEM olarak yağ filtrasyon çözümleri sağlamaktadır. C.C.JENSEN rüzgar endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir ve rüzgar türbini üreticilerine, sahiplerine ve operatörlerine dünyanın en büyük çevrimdışı yağ filtrasyon sistemleri tedarikçisidir.

Lütfen sisteminize özel çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki menüden tercih ettiğiniz segmenti seçin veya bize ulaşın :

sektor-5

Bizimle Temasta Olun

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi ürünlerle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.