C.C. JENSEN A/S (CJC)

C.C.JENSEN A/S – CJC YAĞ FİLTRASYON SİSTEMLERİ

Resmi distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz C.C.JENSEN A/S (CJC) 1953 senesinde Danimarka’da kurulmuş, tüm endüstri dalları için yağ filtrasyon cihazları ve filtrelerinin üretimini yapan bir şirkettir.

Çevrimdışı (Off-line) filtrasyon metodu ile sistemlerde kullanılan yağın içerisinde bulunan partikül, su, asit ve vernik gibi istenmeyen oluşumlar temizlenerek bunların sisteme vereceği zararların önüne geçilmekte, plansız duruşlar ve arızalar önlenmekte ve yağ kullanım ömrü 4-5 katına kadar çıkabilmektedir.

CJC™ yağ filtrasyon sistemleri, denizcilik, enerji, çimento, madencilik, sektörlerinde ve bunların alt sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. CJC™ yağ filtrasyon cihazları dünya çapında bilinen ekipman ve sistem üreticilerine OEM olarak cihaz üretimi yapmaktadır.

OEM™ olarak CJC™ filtrasyon sistemlerini kullanan dünya çapındaki referanslarımızdan bazıları:

cjc

CJC™ cihazları, yağ sistemlerine “off-line” olarak bağlanmaktadır ve “7/24” çalışacak şekilde tasarlanmıştır. “Off-line” filtreleme metodu, dünyada ilk defa C.C.Jensen tarafından tasarlanmıştır. CJC™ cihazlarında yağ temizliği için selüloz bazlı filtre elemanları (kartuş/insert) kullanılmaktadır.

Selüloz filtreler yağın içerisinde bulunan verniği temizler ve tekrar oluşumunu engeller. 0.8 mikrona nominal filtrasyon değeri ile partikülleri, suyu ve asidi temizler. 4 kg kir ve su tutma kapasitesine sahip olan, dünya üzerindeki en yüksek kir tutma kapasitesine sahip özel filtrelerdir.

Yağ ömrünü 4-5 kat uzatabilen bu filtreler, yağ değişim, yedek parça, bakım/onarım maliyetlerini azaltarak ve plansız üretim kesintilerini önleyerek işletme maliyetlerinde yüksek tutarlarda tasarruflar sağlamaktadır.

Bizimle Temasta Olun

Kendinizi inanılmaz bir deneyim ve en iyi ürünlerle sonuçlanan gerçek bir ortaklık içinde çalışırken bulacaksınız.